SIT8918AA-78-33E-33.333333E
MFR.Part #
SIT8918AA-78-33E-33.333333E
JLCPCB Part #
C1234501
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 33.333332MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±30ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS