SIT1602AI-22-33E-33.300000D
MFR.Part #
SIT1602AI-22-33E-33.300000D
JLCPCB Part #
C1184267
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 33.3MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS