SIT8918AA-12-33S-1.000000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8918AA-12-33S-1.000000D
JLCPCB Part #
C1160653
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+125℃ 1MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS