SIT8918AA-22-33S-1.000000E
MFR.Part #
SIT8918AA-22-33S-1.000000E
JLCPCB Part #
C1160719
Description
-40℃~+125℃ 1MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS