SIT8918AA-12-18S-24.000000E
MFR.Part #
SIT8918AA-12-18S-24.000000E
JLCPCB Part #
C1160751
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 24MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS