SIT8918AA-22-18S-24.000000E
MFR.Part #
SIT8918AA-22-18S-24.000000E
JLCPCB Part #
C1160642
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 24MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS