SIT2001BI-S2-33E-25.000000E
MFR.Part #
SIT2001BI-S2-33E-25.000000E
JLCPCB Part #
C1143619
Description
-40℃~+85℃ 25MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、HCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS