SIT2021BM-S2-33N-127.872000E
MFR.Part #
SIT2021BM-S2-33N-127.872000E
JLCPCB Part #
C1161532
Description
-55℃~+125℃ 127.872MHz 3.3V 8mA LVCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS