SIT2001BC-S3-33S-33.333300D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT2001BC-S3-33S-33.333300D
JLCPCB Part #
C1140054
Package
SOT-23-5
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 33.3333MHz 4.5mA LVCMOS、HCMOS ±50ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS