SIT2024BA-S2-33N-20.000000E
MFR.Part #
SIT2024BA-S2-33N-20.000000E
JLCPCB Part #
C1160485
Description
-40℃~+125℃ 20MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS