SIT1618AE-22-33S-40.000000E
MFR.Part #
SIT1618AE-22-33S-40.000000E
JLCPCB Part #
C1160270
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.7mA 40MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS