SIT1602AC-22-33E-30.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-22-33E-30.000000D
JLCPCB Part #
C1177009
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 30MHz 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS