SIT1618AA-22-33S-25.000000E
MFR.Part #
SIT1618AA-22-33S-25.000000E
JLCPCB Part #
C1160651
Description
-40℃~+125℃ 25MHz 3.3V 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS