SIT1602AI-83-33E-60.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AI-83-33E-60.000000Y
JLCPCB Part #
C1143611
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 60MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS