SIT1602AC-12-33E-25.000625D
MFR.Part #
SIT1602AC-12-33E-25.000625D
JLCPCB Part #
C1175547
Description
-20℃~+70℃ 25.000626MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS