SIT1602AI-82-33E-75.000000T
MFR.Part #
SIT1602AI-82-33E-75.000000T
JLCPCB Part #
C1149803
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 75MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS