SIT8924AA-13-18E-19.200000E
MFR.Part #
SIT8924AA-13-18E-19.200000E
JLCPCB Part #
C1160293
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 19.2MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS