SIT1602AI-72-25E-4.096000D
MFR.Part #
SIT1602AI-72-25E-4.096000D
JLCPCB Part #
C1122907
Description
-40℃~+85℃ 2.5V 4.096MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS