SIT1602AC-12-28E-72.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-12-28E-72.000000D
JLCPCB Part #
C1178964
Description
-20℃~+70℃ 2.8V 4.5mA 72MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS