SIT1602AI-32-33E-3.570000Y
MFR.Part #
SIT1602AI-32-33E-3.570000Y
JLCPCB Part #
C1187188
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 3.57MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS