SIT1602AC-81-25S-25.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-81-25S-25.000000Y
JLCPCB Part #
C1152500
Description
-20℃~+70℃ 2.5V 25MHz 4.2mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS