SIT1602AI-13-33E-33.300000E
MFR.Part #
SIT1602AI-13-33E-33.300000E
JLCPCB Part #
C1176203
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 33.3MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS