SIT1618AE-71-33S-24.000000D
MFR.Part #
SIT1618AE-71-33S-24.000000D
JLCPCB Part #
C1234418
Description
-40℃~+105℃ 24MHz 3.3V 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS