SIT1602AI-12-30E-60.000000D
MFR.Part #
SIT1602AI-12-30E-60.000000D
JLCPCB Part #
C1182651
Description
-40℃~+85℃ 3V 60MHz ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS