SIT1602AC-83-33E-48.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-83-33E-48.000000T
JLCPCB Part #
C1141294
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 48MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS