SIT1602AI-83-33E-48.000000T
MFR.Part #
SIT1602AI-83-33E-48.000000T
JLCPCB Part #
C1142473
Description
-40℃~+85℃ 3.3V 48MHz ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS