SIT1602AC-83-33E-24.000000T
MFR.Part #
SIT1602AC-83-33E-24.000000T
JLCPCB Part #
C1141376
Description
-20℃~+70℃ 24MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS