SIT1602AC-81-33S-24.000000Y
MFR.Part #
SIT1602AC-81-33S-24.000000Y
JLCPCB Part #
C1150361
Description
-20℃~+70℃ 24MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS