SIT8920AM-13-18S-49.152000E
MFR.Part #
SIT8920AM-13-18S-49.152000E
JLCPCB Part #
C1161232
Description
-55℃~+125℃ 1.8V 49.152MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS