SIT1602AC-72-18S-25.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-72-18S-25.000000D
JLCPCB Part #
C1505837
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 25MHz 3.9mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS