SIT1602AC-82-18E-33.333300T
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AC-82-18E-33.333300T
JLCPCB Part #
C1145484
Package
SMD-4P
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 33.3333MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS