SIT1602AC-22-33E-33.000000E
MFR.Part #
SIT1602AC-22-33E-33.000000E
JLCPCB Part #
C1185962
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 33MHz 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS