SIT1602AC-21-33E-27.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-21-33E-27.000000D
JLCPCB Part #
C1194052
Description
-20℃~+70℃ 27MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS