SIT1602AC-22-33E-27.000000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1602AC-22-33E-27.000000D
JLCPCB Part #
C1216790
Package
SMD-4P
Description
-20℃~+70℃ 27MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS