SIT1602AC-21-18S-26.000000D
MFR.Part #
SIT1602AC-21-18S-26.000000D
JLCPCB Part #
C1187742
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 26MHz 3.9mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS