SIT1602AC-12-33E-60.000000E
MFR.Part #
SIT1602AC-12-33E-60.000000E
JLCPCB Part #
C1178849
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 60MHz LVCMOS ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS