SIT1602AC-13-18E-25.000000G
MFR.Part #
SIT1602AC-13-18E-25.000000G
JLCPCB Part #
C1168760
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 25MHz 3.9mA LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS