SIT1602AI-31-33E-12.000000X
MFR.Part #
SIT1602AI-31-33E-12.000000X
JLCPCB Part #
C1205379
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 3.3V ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS