SIT1602AC-21-25E-25.000625D
MFR.Part #
SIT1602AC-21-25E-25.000625D
JLCPCB Part #
C1188001
Description
-20℃~+70℃ 2.5V 25.000626MHz 4.2mA LVCMOS ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS