SIT1602ACA23-18E-33.333300E
MFR.Part #
SIT1602ACA23-18E-33.333300E
JLCPCB Part #
C1169917
Description
-20℃~+70℃ 1.8V 3.9mA 33.3333MHz LVCMOS ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS