SIT1552AI-JF-DCC-32.768E
MFR.Part #
SIT1552AI-JF-DCC-32.768E
JLCPCB Part #
C1988353
Description
-40℃~+85℃ 1.5V~3.63V 32.768kHz LVCMOS ±10ppm UFBGA-4 Programmable Oscillators ROHS