BZT52C3V3-W3
Extended
Manufacturer
ShunYe
MFR.Part #
BZT52C3V3-W3
JLCPCB Part #
C5457043
Package
SOD-123
Description
1 Independent 130Ω 20uA@1V 3.1V~3.5V 3.3V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS