RUH30150M
MFR.Part #
RUH30150M
JLCPCB Part #
C2803373
Package
DFN-8(4.9x5.8)
Description
-55℃~+150℃ 1.8mΩ@4.5V 107nC@10V 126W 150A 2.5V 3.25nF 30V 6.98nF 78pF N-Channel DFN-8(4.9x5.8) MOSFETs ROHS