RU30J30M
Extended
Manufacturer
Shenzhen ruichips Semicon
MFR.Part #
RU30J30M
JLCPCB Part #
C2803361
Package
PDFN-8(4.9x5.8)
Description
-40℃~+150℃ 12mΩ@4.5V 12nC@10V 180pF 2 N-Channel 2.5V 29W 30A 30V 670pF 75pF Half-Bridge PDFN-8(4.9x5.8) MOSFETs ROHS