SRT1315A
Extended
Manufacturer
Shenzhen lanson Elec
MFR.Part #
SRT1315A
JLCPCB Part #
C182460
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 3.15A 5.08mm 7.2mm 72 8.5mm Radial Lead Cartridge Fuse 插件,P=5.08mm Disposable fuses ROHS