ASR-M-3-1.3F
MFR.Part #
ASR-M-3-1.3F
JLCPCB Part #
C6075492
Package
2512
Description
1.3mΩ 6W SMD Shunt ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS