YLR25-4-0.5F-W
Extended
Manufacturer
Shenzhen Yezhan Elec.
MFR.Part #
YLR25-4-0.5F-W
JLCPCB Part #
C469380
Package
2725
Description
0.5mΩ 4W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2725 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS