KH-A2508-07AB
MFR.Part #
KH-A2508-07AB
JLCPCB Part #
C7541785
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 7 7P 8mm 9.5mm Brass PA6T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS