JK250-800U
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
JK250-800U
JLCPCB Part #
C355540
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 1.6A 10A 18s 20mm 3Ω 400mΩ 60V 800mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS