SMBJ400CA
Extended
Manufacturer
Shenzhen JDT Fuse
MFR.Part #
SMBJ400CA
JLCPCB Part #
C50087803
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 400V 494V 600W@10/1000us 648V 900mA SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS